Szczegóły oferty


KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Głogów
Poszukuje osoby na stanowisko:
Elektryk (HMG)
Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów"
Komórka organizacyjna: Wydział Metali Szlachetnych P-30 i Wydział Elektryczny LE
Zakres obowiązków:
Praca w systemie trzyzmianowym czterobrygadowym. Pełnienie dyżuru na zmianie roboczej w celu zapewnienia ciągłości ruchu urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych, bieżące usuwanie usterek i awarii, współpraca ze służbami SUR i technologicznymi wydziału podczas remontów i w trakcie bieżącej eksploatacji agregatów produkcyjnych.
Wymagania:
  • Wykształcenie: technik o kierunku elektrotechnika lub pokrewne
  • Wymagany staż: 2 lata
  • Świadectwo Kwalifikacji uprawniające do zajmowania się eksploatacją urzadzeń, instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontu, montażu dla urządzeń wymienionych w punktach 2, 4, 5, 6, 7, 10
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz w branży automatyki
  • Znajomość zasad BHP przy robotach elektroenergetycznych
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 29/02/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 06/05/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz