Szczegóły oferty


POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o., wchodząca w skład Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., jest przedsiębiorstwem transportowym świadczącym usługi w zakresie towarowego transportu kolejowego, przy użyciu własnych wagonów i lokomotyw. Dodatkowo POL-MIEDŹ TRANS prowadzi działalność w zakresie napraw taboru kolejowego. Spółka wykonuje usługi kolejowe na zewnętrznych liniach kolejowych sieci PKP PLK S.A. oraz obsługuje bocznice kolejowe Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. POL-MIEDŹ TRANS istnieje na rynku blisko 50 lat i zatrudnia około 730 wykwalifikowanych pracowników.
Nazwa oddziału: POL-MIEDŹ TRANS Sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Monter Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Dział Elektroenergetyczny
Zakres obowiązków:
Do Twoich obowiązków należeć będzie: • Montowanie sieci telekomunikacyjnych, zajmowanie się budową i eksploatacją sieci telekomunikacyjnych (kanalizacji kablowej, rurociągów kablowych, kabli ziemnych i kanałowych oraz napowietrznych), działanie w oparciu o przepisy prawa budowlanego i telekomunikacyjnego, • Montowanie instalacji telekomunikacyjnych, zajmowanie się budową i eksploatacją instalacji telefonicznych, teleinformatycznych, telewizji kablowej, antenowych, sygnalizacyjnych itp., działanie w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia właściwych ministrów, • Montowanie urządzeń telekomunikacyjnych, zajmowanie się montażem i eksploatacją abonenckich urządzeń telekomunikacyjnych różnego rodzaju (aparaty, centralki abonenckie, terminale, modemy itp.) działanie w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia właściwych ministrów. Pracownicy na stanowiskach specjalistów ds. urządzeń telekomunikacyjnych zajmują się obsługą serwisową abonenckich urządzeń telekomunikacyjnych różnego rodzaju (aparaty, centralki abonenckie, terminale, modemy itp.) działając w oparciu o obowiązujące normy i rozporządzenia właściwych ministrów. Wybranym kandydatom zaoferujemy: • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Atrakcyjne wynagrodzenie: o Stawka zasadnicza, o Dodatki płacowe (premia z okazji święta zakładowego „katarzynka”- tzw. „13-stka” , nagroda roczna z zysków – tzw. „14-stka”, premia absencyjna), • Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: o Świadczenie pieniężne na pokrycie wydatków szkolnych, o Dofinansowanie do wypoczynku pracowników, o Dofinansowanie do wypoczynku dzieci (kolonii, obozów, zimowisk, zielonych szkół), o Dofinansowanie do kart MULTISPORT, o Karty podarunkowe „EDENRED” na Święta Wielkanocne oraz Bożego Narodzenia.
Wymagania:
  • uprawnienia do pracy na urządzeniach pod napięciem SEP E,
  • wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,
  • staż pracy miniumu 1 rok,
  • umiejętność analitycznego oraz logicznego myślenia,
  • odpowiedzialność, rzetelność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. "B"
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 07/08/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 24/08/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz