Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji
Administrator Sieci WAN
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Dział Sieci Rozległych
Zakres obowiązków:
1. Monitorowanie pracy urządzeń sieci WAN, ocena poprawności ich pracy oraz diagnozowanie błędów. 2. Monitorowanie połączeń sieci WAN w zakresie prędkości interfejsów, parametrów urządzeń oraz architektury połączeń. 3. Konfigurowanie i instalowanie urządzeń sieci WAN. 4. Dokonywanie zmian w topologii połączeń sieci WAN. 5. Administrowanie Węzłem Zdalnego Dostępu VPN. 6. Wykrywanie i usuwanie awarii sieci WAN, wymiana uszkodzonych urządzeń WAN. 7. Administrowanie kontrolerami sieci WiFi. 8. Zarządzanie pulami adresów IP. 9. Opiniowanie projektów teleinformatycznych. 10. Uczestnictwo w pracach zespołów projektowych dotyczących zagadnień teleinformatyki. 11. Nadzór nad pracami firm zewnętrznych, realizujących zadania w zakresie sieci WAN lub mogącymi mieć wpływ na funkcjonowanie sieci WAN. 12. Testowanie urządzeń dopuszczanych do pracy w sieci. 13. Bieżąca kontrola stanu bezpieczeństwa teleinformatycznego sieci WAN
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, telekomunikacji, elektroniki lub automatyki
  • Certyfikat Cisco na poziomie CCNP
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Specjalizacja i doświadczenie w obszarze sieci komputerowych w zakresie protokołów. komunikacyjnych, routingu, switchingu oraz WiFi.
  • Doświadczenie w zakresie konfiguracji i obsługi firewalli Cisco ASA, Cisco Firepower oraz CheckPoint.
  • Praktyczne umiejętności rozwiązywania problemów w wymaganych obszarach
  • Doświadczenie w zakresie narzędzi do diagnostyki sieci oraz monitorowania wydajności i integralności sieci.
  • Ponad 5 lat doświadczenia zawodowego
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Znajomość MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Znajomość technologii RiverBed, Cisco Umbrella
  • Znajomość praktyk w zakresie bezpieczeństwa i projektowania sieci
  • Znajomość języka hiszpańskiego