Nie możesz aplikować - oferta zakończona.

Szczegóły oferty


KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i drugą pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 34 tys. pracowników
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji
Poszukuje osoby na stanowisko:
Administrator Systemów IT
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Dział Systemów Operacyjnych i Baz Danych
Zakres obowiązków:
1. Administracja środowiskami serwerowymi Windows i Linux. 2. Aktywne zarządzanie środowiskiem Active Directory i usługami z nim związanymi. 3. Modernizacja infrastruktury sprzętowej wraz z jej aktualizacją. 4. Zarządzanie infrastrukturą wirtualizacji Vmware. 5. Zarządzanie, tworzenie/przywracanie kopii zapasowych w systemie backupowym. 6. Kontrola bezpieczeństwa funkcjonowania w systemach. 7. Tworzenie i wdrażanie procedur administracyjnych. 8. Automatyzacja zadań administracyjnych. 9. Wykonywanie aktualizacji eksploatowanych systemów. 10. Prowadzenie wymaganej dokumentacji utrzymywanych systemów teleinformatycznych. 11. Eksploatacja aplikacji zgodnie z zasadami obsługi zawartymi w dokumentacji technicznej. 12. Zapewnianie ciągłości pracy systemów. 13. Zarządzanie i projektowanie korporacyjnej infrastruktury platform systemowych i aplikacyjnych. 14. Opracowywanie projektów dokumentów dotyczących realizowanych zadań. 15. Wsparcie techniczne dla użytkowników oraz pozostałych grup administratorów. 16. Wyszukiwanie nowych rozwiązań informatycznych w obrębie posiadanych zasobów sprzętowych i programowych. 17. Przeprowadzanie migracji systemów pomiędzy serwerami wraz z ich aktualizacją do wyższych wersji. 18. Realizacja globalnych projektów wdrożeniowych i utrzymaniowych (platformy systemowe, aplikacje). 19. Kontakt z firmami zewnętrznymi, oraz współpraca z dostawcami w zakresie zamawianych rozwiązań, sprzętu lub licencji. 20. Samodzielne podnoszenie kwalifikacji lub udział w specjalistycznych szkoleniach mających na celu doskonalenie i poszerzanie wiedzy w zakresie obsługi i eksploatacji powierzonych systemów i sprzętu.
Wymagania:
 • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
 • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
 • Doświadczenie 3 lata na podobnym stanowisku
 • Umiejętność administrowania systemami MS Windows i usługami oferowanymi przez ta platformę (DNS, DHCP, WSUS, Usługi plikowe, PKI, Usługi Terminalowe)
 • Umiejętność administrowania Active Directory w tym budowa i zarządzanie polisami
 • Umiejętności w zakresie zarządzania Bazami Danych MS SQL
 • Umiejętność konfiguracji i zarządzania platformą VMWare Server
 • Znajomość konceptów HA, Disaster Recovery i umiejętności związane z ich zastosowaniem w powyższych technologiach
 • Znajomość i umiejętność zarzadzania platformami sprzętowymi
 • Znajomość platformy Commvault będzie dodatkowym atutem
 • Znajomość języka hiszpańskiego
 • Umiejętność pracy ze środowiskami opartymi o technologie Blade
 • Znajomość platformy Commvault
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 21/08/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/09/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz