Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Centralny Ośrodek Przetwarzania Informacji
Administrator Systemów Zabezpieczenia Technicznego
Miejsce pracy: Lubin
Komórka organizacyjna: Dział Zabezpieczeń Technicznych
Zakres obowiązków:
Odpowiadanie za prawidłowe funkcjonowanie systemów zabezpieczenia technicznego instalowanych/nadzorowanych przez O/COPI w Oddziałach i Spółkach Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. w tym za: - system telewizji przemysłowej CCTV, - system kontroli dostępu SKD, - system rejestracji czasu pracy RCP, - system wykrywania pożaru PPOŻ, - system automatycznego gaszenia SUG, - system sygnalizacji włamania i napadu SSWiN, - system zasilania rezerwowego UPS.
Wymagania:
  • Posiadanie co najmniej dwuletniego doświadczenia w instalowaniu/administrowaniu/serwisowaniu elektronicznych systemów zabezpieczenia technicznego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Posiadanie uprawnień SEP do 1 kV
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji technicznej i obsługi oprogramowania Autocad
  • Znajomość urządzeń sieciowych firmy Cisco
  • Posiadanie wpisu na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego