Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Kierownik Centrum Zaopatrzenia Budownictwa-Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Głogów
Komórka organizacyjna: Centrum Zaopatrzenia Budownictwa w Głogowie
Zakres obowiązków:
1) Kierowanie i zarządzanie placówką handlową, 2) Wykonywanie zadań związanych z realizacją planu sprzedaży, 3) Pozyskiwanie nowych odbiorców i utrzymywanie kontaktów handlowych z firmami które już obsługujemy, 4) Składanie ofert i sprzedaż materiałów budowlanych, 5) Dbanie o rozwój jednostki handlowej. Firma oferuje: 1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, 2) Stałe wynagrodzenie podstawa + dwa dodatkowe wynagrodzenia, 3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karta multisport, bony świąteczne, ołówkowe, paczki mikołajkowe, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, dofinansowanie biletów do kina, teatru oraz na mecze sportowe), 4) Pakiet medyczny, 5) Pracowniczy program emerytalny, 6) Przyjazną atmosferę w pracy, 7) Dofinansowanie kosztów dojazdów do i z pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie
  • Wymagany staż: 12 miesięcy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rynku robót budowlanych
  • Predyspozycje do kierowania zespołem pracowników
  • Kreatywność i umiejętność realizacji celów - odporność na stres.
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 30/03/2020
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/04/2020 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz