Szczegóły oferty

KGHM Polska Miedź S.A.
KGHM - polski koncern o zasięgu globalnym działający w branży wydobywczej i przetwórczej rud miedzi. Zajmuje ósme miejsce na świecie w produkcji górniczej miedzi i trzecią pozycję w produkcji górniczej srebra. Posiada swoje aktywa w Polsce, USA, Kanadzie i Chile. Grupa Kapitałowa KGHM liczy ponad 70 podmiotów. Zatrudnia ponad 33 tys. pracowników.
Nazwa oddziału: KGHM Polska Miedź S.A. O/Huta Miedzi Głogów
Specjalista d/s rozliczeń materiałów wsadowych (HMG)
Miejsce pracy: Huta Miedzi "Głogów"
Komórka organizacyjna: Wydział Przygotowania Wsadu P-21
Zakres obowiązków:
1. Prowadzenie ewidencji kontroli przychodów koncentratu miedzi na podstawie zgodności stanów dziennych „Raport wagowy Nr ....” z „Książką raportów mistrzów" zmianowych na wydziale. 2. Codzienne kontrolowanie zgodności rozładowanych wagonów z dokumentami wagowych „Raport wagowy Nr ....” i potwierdzenie ich zgodności z Działem Sprzedaży. 3. Kontrola stanów magazynowych i porównywanie ich z ustalonymi zapasami normatywnymi. 4. Rozliczanie na podstawie dokumentów ”Przychód zewnętrzny”- Pz ( SAP R/3 ), „Rozchód wewnętrzny”- Rw ( SAP R/3 ), „PZS, RWS, – stornowanie”, przyjmowanych na wydział materiałów wsadowych takich jak: koncentrat miedzi, koks groszek, piasek kwarcytowy, kamień wapienny i innych. 5. Obsługa komputera i księgowanie materiałów wsadowych poprzez system sieci komputerowej ( SAP R/3 , MON CO2). 6. Informowanie bezpośredniego przełożonego o nieprawidłowościach w zakresie zapasów w stosunku do zapasów normatywnych. 7. Zlecenia wykonania pomiarów geodezyjnych niezbędnych do wykonania bilansów metalurgicznych i spisów inwentaryzacyjnych. 8. Przygotowanie danych (zapas koncentratu za poprzedni miesiąc i przychód koncentratu z poszczególnych kopalń za dany miesiąc) do sporządzania miesięcznych bilansów metalurgicznych. 9. Uczestniczenie w pracach komisji inwentaryzacyjnej podczas spisów materiałów wsadowych. 10. Szczególowe zagadnienia zapisano w karcie stanowiskowej. 11. Praca w systemie jednozmianowym podstawowym ( poniedziałek-piątek; 7.15 -15.15)
Wymagania:
  • Wykształcenie: średnie
  • Znajomość Microsoft Office (Excel, Word,Power Point)
  • Znajomość obsługi systemu SAP R/3
  • Znajomość obsługi systemu Mon CO2