Szczegóły oferty


MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Mercus Logistyka sp. z o.o. od ponad 25 lat buduje swoją pozycję na rynku, jako: - operator logistyczny KGHM Polska Miedź S.A. i Spółek Grupy Kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A., - wiodący partner realizujący sprzedaż materiałów, towarów i usług będących w obrocie z Grupą Kapitałową KGHM na rzecz rynku zewnętrznego, z zachowaniem najwyższych standardów jakości i konkurencyjności, Producent wiązek przewodów elektrycznych i okablowań dla producentów sektora elektroenergetycznego, wysokich technologii i biotechnologii oraz przewodów hydraulicznych pod potrzeby m.in. maszyn górniczych. Doświadczony przewoźnik osób w ruchu krajowym i zagranicznym.
Nazwa oddziału: MERCUS Logistyka sp. z o.o.
Poszukuje osoby na stanowisko:
Magazynier - Polkowice
Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Galeria Wnętrz Mercus w Polkowicach
Zakres obowiązków:
Wybrany kandydat odpowiedzialny będzie za: Przyjmowanie i wydawanie towaru do magazynu zgodnie z dokumentami dostawy/wywozu. Montaż mebli na ekspozycję. Wnoszenie i montaż mebli u klienta. Utrzymywanie porządku na magazynie. Od kandydata oczekujemy: Doświadczenie w montażu mebli. Umiejętność korzystania z elektronarzędzi (wkrętarka) Mile widziana znajomość rysunku technicznego i umiejętność odczytywania instrukcji montażu. Zdolności manualne. Gwarantujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, - godziny pracy: wg harmonogramu (praca jednozmianowa), - szkolenia i możliwość dofinansowania edukacji, - prywatna opieka medyczna, - bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci, paczki na Mikołaja, bony dla pracowników), - dofinansowanie do karty MultiSport, - wszelkie niezbędne narzędzia pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Umiejętność montażu mebli
Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania mogą złożyć aplikację wybierając przycisk "Aplikuj" i wypełniając kwestionariusz osobowy do dnia 25/01/2019
Osobom nadsyłającym oferty zapewniamy pełną dyskrecję oraz zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Brak informacji do dnia 01/02/2019 oznacza, że oferta nie została przyjęta.
Wstecz